internetten para kazanma 2017

Yıl 2017 ve internetten para kazanma konusu en azından artık tartışılmıyor.Bu yazıda internetten para nasıl kazanılır ,hangi tür para kazanma  yöntemleri vardır .Hangi siteler para kazandırır ,makale yazarak para kazanılır mı ? Videolardan nasıl para kazanılır .Biraz doğaçlama bir yazı olacak.

İnternetten para kazanılıyor mu ?

Bu soruyu  artık sormanıza  gerek yok  ,çünkü eminim çevrenizde de artık kazanları görüyorsunuzdur.İnterneti kullanarak  bilgilerini  hobileririnizi  videolarınızı yazdığınız makaleleri paraya dönüştürebiliyorsunuz.
internetten para kazanma konusunda parlak ffikirler.

En güvenilir para kazanma yöntemi Google Adsense 

Evet  günümüzde  en güvenilir olan  bildiğimiz bir arama motoru .Para dağıtıyor kazandırıyor ve kazanıyor.Sistemi size anlatacağım.Bir gmail hesabınız olmalı öncelikle.Makale yazarak  para kazanmak istiyorsanız eğer  bir sunucu yada  domain almanıza gerek yok.Blogger uzantılı bir bloğunuz ,web siteniz olabilir.Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıda sıralıyorum.
  • Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız.Blogger.com 'a girerek bir bir blog oluşturun .Youtube'da binlerce  video var  çok basit 10 dknızı almaz.
  • Daha sonra  orjinal ve özgün  makale ve benzeri  yazılar yazmaya  başlayın.Sayısı yaklaşık 35 civarında olduğunda  ve siteniz indexlendiğinde google adsenseye üye olun. İlk onayınızı  aldıktan sonra  reklam kodunu   web sitenize yerleştirin yani bloğunuza.
  • Sayfanız hit almaya başladıkça  reklamlar görünür hale gelecek ve googledan bir onay mesajı  alacaksınız .Bu saatten sonra bloggerı kullanrak  internetten para kazanmaya başlamış bulunuyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder