Kabuslar ve rüyalar hakkında bilgiler

Çılgınca kabustan ıslak bir mutfak Havlusu gibi bilinçaltının büküm kendinizi özgür kılmak için mücadele eden, yarı bilinç dalgalanması. Sadece karanlık ortamda olduğun gibi ağlıyor olduğunu fark ediyorsun. Hemen huzurlu uykusundan kaçırıldı bu grotesk hikayesi işleme başlamadan. Gül! Godzilla sombrero giyen, Çin yemeği teslim onun bu kadar uzun sürüyor nedenini bilmek isterken, mahallenin tüm yağmacı? İŞTİR? Kabus silkeleyip, bir daha asla söz verdi, aynı gün, salsa dersi ve sake içmek için bir Japon restoranında Arkadaşlar tanışın. Rüya yorumu sombrero’ kabus giyen ‘Godzilla gibi bazen çok kolay ve basittir. O rüya ama neden tüm rüyaların – bilinçaltı girip ve iyi bir gece uykusu soymak mı? Ah. Şimdi asıl soru bu.
Rüya yorumu usta olmak için en iyi yollarından biri bir rüya günlüğü ya da günlük tutmak. Rüyaları yorumlamak çok yönlü bir süreçtir ve hayalleri yazmak yorumlama sürecinin önemli bir parçasıdır. Kazanabilir netlik tahtaya önemli mesajlar görmek zor olduğu sınıfın arkasında bir öğrenci olmak için, mesaj gayet açık olduğu sınıfın ön sıraya doğru yürümeye benzer.

Rüya Sembolizm ve anlam derinliklerine inmek için önce hangi rüya yorumu notlarınızı, ilgili makaleler, en sevdiğiniz web sitelerini saklamak için, ve daha kutsal alanı seçin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder