Seo uyumlu makale örneği

bir blog yazısı riting, tüm diğer yazı gibi bir beceridir. Okuyucu ilgi tutmak için, kopya yapısını düşün ve çekici metinleri yazmak gerekir. Okuyucuların başlıklar, alt başlıklar ve net paragraflar vererek yazının ana fikri kavramak yardımcı olabilir. Eğer insanlar, metin gibi anlayıp, paylaşmak gibi, tweet ve sonrası için bağlantı çok daha eğimlidir. Ve o sıralamalarını artacaktır. Yani, Google sıralamanızı yükseltmek için, kesinlikle yazma becerileri en üst düzeye çıkarmak için çalışmalısınız.

Bazıları için, SEO amaçlı yazmak ve çekmek ve hedef kitlenizi büyüleyecek yazılı iki çelişkili hedefler gibi görünüyor. Tamamen bu katılmıyorum.ebioj Aslında, sadece iyi, ama aynı zamanda bir SEO istemiyorsan dostu bir blog yazısı buldum olmak istediğiniz sözcükleri çok belirgin bir yerde olmalı. Ancak, anahtar kelimeler kullanarak genellikle çok ciddi metnin okunabilirlik zarar verir. Yani, kesinlikle bunu yapmamalısın.

Bu yazı, hem SEO gibi bir dostu çok okunabilir-blog yazma konusunda bazı ipuçları vermek istiyorum. Gerçekten bu iki amacı olmalıdır (ve kolay!) bence el ele gider.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder