Youtube video ile para kazanma 2017

İnternetten para kazanmanın  yollarından  biride  video yayınlayarak  para kazanmaktır.Özelliklede  dünyanın en çok kazandıran sitesi tabi kide   youtubeda video yayınlayarak  para kazanabilirsiniz.

Youtubeda video yayınlayarak para kazanmak istermisiniz ?

Tek yapmanız  gereken  gmail  hesabınızla  youtube kanalı oluşturmak ve  özgün videolar üreterek  reklam görüntülenmesi ve tıklamalarından  anında    para kazanabilirsiniz.
2017  youtube ile nasıl para kazanılır öğrenin

Videolarınızdan para kazanacaksınız ama dikkat edin.

Şimdi dikkat edin dedim  çünkü  youtube yani google  görseller konusunda  telif hakları konusunda  çok  ama çok dikkatli .Özellikle  videonuzdan  para kazanmak istiyorsanız  bu konuya  çok dikkat edin  .Başkasının videosundaki resimleri kopyalamayın.En azından  editleyin:)
  • Videolarınızdan  kazandığınız  paralar  her  ayın 15 inde  hesabınıza  aktarılıyor bu çok güzel.
  • Nasıl ki  makale  yazarak kazanma da  bahsettiğim seo teknikleri buradada  kısmen geçerli.Özgün olmanız gerekmekte.
  • Dikkat ederseniz  videoların  uzunluğuda  önemli.Uzmanların yaptığı araştırmalara  göre  en çok izlenen  videoların  dakika  aralığı 2 ile 3 arasındadır.
  • Videonuzu  tanımlayacak çekici güzel bir  resim  oluşturabilirsiniz.
Çok vakit kaybeden  hemen başlayın yakın bir gelecekte  ben inanıyorum  neredeyse herkesin bir  youtube kanalı olacak   nasıl ki bugün  dünya nufusuun yarısı  facebook kullanıyorsa  buda  mümkün olacak. Niye mi  Youtubeda videolarınızla para kazanabiliyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder